KONST / Litografier / Litografi 9401128
*
nr 940 1128
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), 162/310, motivet: 50x42
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 februari 2015
kl 19:17:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 17:31:54
1
250 kr
9/2 19:08:40
2
200 kr
9/2 19:08:40
1
250 kr (Budbetjänt)
9/2 19:09:11
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Läs mer om Olle Bonniér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier olle bonniér svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4102 Litografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:36
*
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Olle Bonniér
nr 940 1128
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), 162/310, motivet: 50x42
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 februari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 17:31:54 | 1 | 250 kr |
9/2 19:08:40 | 2 | 200 kr |
9/2 19:08:40 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
9/2 19:09:11 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.Läs mer om Olle Bonniér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier olle bonniér svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4102 Litografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:36